SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mercedes c220 avangard
Çmimi :
€14,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '15
Lloji :
Mercedes C 220
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
2007
ID e produktit :
101097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes avangard me nje vit regjistrim dhe nje vit servisim.vetura eshte automatik.dizell viti 2007

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
banes
Ferizaj
045615515
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »