SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 745 2004
Çmimi :
€4,850.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '15
Lloji :
BMW 745
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
196,500
Motori (kubik) :
4.40
Viti :
2005
ID e produktit :
101101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 745 viti 2004 shum ne gjendje te rregullt me tabela te Austris

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Berisha
Pejë
049107407
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »