SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Sierra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '15
Lloji :
Ford Sierra
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
146,574
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
101110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford Siera 1.6 Benzin viti 1991
Regjistrim ka deri me 25 shkurt
Fordi eshte ne gjendje te mire si mrena dhe jasht
Per ma shum thirrni ne tel 044374027
Informata rreth publikuesit
Albion
Skenderaj
Skenderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »