SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasat 1,6 TURBO dizel -89
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '15
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
226,123
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
101116
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 1,6 turbo dizell ne gjendje shume te mir regjisttrim ka deri ne muajin qershor per me shume na kontaktoni 044 289 341
Informata rreth publikuesit
Eni
Suharekë
Suharekë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »