SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes peugeot 307 dizell viti i prodhimit ne fund te 2003regjist
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '15
ID e produktit :
101132
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes peugeot 307 dizell

viti i prodhimit ne fund te 2003

regjistrim deri ne fillim te marsit

eshte ne gjendje shum te mir

ka 2009 mij klm te kaluara

ka klim airbeg

bej ndrrim edhe me golf 4

per me shum informata na lajmroni ne nr e tele 044 479 164 ose edhe me viber ne nr e tele 0038649 380518

ju mirpresim vetem bleres seriozrrespekt
Informata rreth publikuesit
imersulaj
0037744641236
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »