SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat tipo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Lloji :
Fiat Tipo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1992
ID e produktit :
101136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fiat tipo 1.6 benzin viti I prodhimit 92 regjistrim rks ne gjendje te rregullt teknike per me shum kontaktoni : 049349470

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
vetura
Besianë
049349470
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »