SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Smarti ngjendje perfekte
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '15
Lloji :
Smart For Two
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
125,000
Motori (kubik) :
700.00
Viti :
2001
ID e produktit :
101145
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ndrrohet Smarti ne gjendje perfekte i po sa ardhun nga zvicrra per me shume info thirrni 044 167 607

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
044700965
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »