SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat punto 1.9 vp 03
Çmimi :
€2,850.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '15
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
101150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fiat punto 1.9 viti i prodhimit 2003 Posedon :abs ,airbag,klim,hidraulik+timoncitty,centrall,gjamat me rryme,fellne,timon levizes posht lart,radiocd,etjVlen te permendet vajin e motorrit e ka te ndrrun para dy jave gjithashtu i ka te ndrrune gurtnet dhe filterin e naftes me nje fjal tip top hipotek nuk osht pres bleres serioz per me ahum e shihni edhe vet .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Atdhetar
Prishtinë
049-425-068
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »