SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 6
Çmimi :
€11,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,770,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
101158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 6 2.0 dizzel auto matik dsg ne gjedje shumm te mir por ma shumm kontakton ne nr 045118888
Informata rreth publikuesit
qendrim
Ferizaj
045118888
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »