SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
28,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
101186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
hitet vw golf lV t(di)te kuqe 1.9 dizell 2002 vetura posedon klimtronik 4 gjamat me rrym air bag ABS ESP ne gjendje shum te rregullt teknike i ardhur nga zvicrra i regjistruar rks te gjitha serviset e kryera , nuk eshte hipotek qmimi fiks 4500 per me shum +37744-209-556 / +37745434724(VIBER)
Informata rreth publikuesit
Dionit
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »