SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 80 TD 1.6
Çmimi :
€1,650.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '15
Lloji :
Audi 80
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
ID e produktit :
101188
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi 80 turbo disel 1.6 , audi eshte ne gjendje shume te mire , ne muajin tetor i ka te vendosur filterat e ri .vajin e rri , rrypin e motorrit (rebrasnin), si dhe ka regjistrim 12 muaj nr tel 044210798
Informata rreth publikuesit
mehmet_f
Arberia (qenar qeshme) [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »