SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet kombi t5 1.9 tdi boj edhe ndrrim
Çmimi :
€9,400.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW T5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
101195
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi t5 tdi me klim viti 2005 me ni vit rexhistrim boj ndrrim me vetur me tet ulse

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albion
Podujeva
044358660
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »