SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6-2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '15
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
101201
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi ne gjendje terregull i garantoj blersit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ahmet
Drenas
044240580-049240580
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »