SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 2
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,500,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1987
ID e produktit :
101206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 2 1.6 rexhistrim dhe dy muajPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jetmir
Prishtinë
049118705
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »