SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault laguna 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '15
Lloji :
Renault Laguna
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,770,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
101214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet reno llaguna automatik 1.9 vit 2009 full opcijone por ma shumm informat kontakton ne nr 045118888
Informata rreth publikuesit
qendrim
Ferizaj
045118888
magjistralja prishtin shkup [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »