SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes kamjoneten
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '15
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
101216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamjoneta Mercedes benz 313 viti 2004 i ardhur nga zvicrra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gimi
049597553
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »