SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes vw touran 2,0 tdi i Ardhur nga zvicrra
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor '15
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
101233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Vw touran 2.0 TDI i ardhur nga Zvicrra 5 karriga Klim Karriga likur Karriga me nxemje Tempomat ESP Airbag Centrall 2 Qelesa Gjama elektronik Pasqyre elektronike Navigation Radio me 5 CD Shiber 6 shpejtësi etjj viber +37745664119

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Imran
Ferizaj
045664119
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »