SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Focus 1.8 Sport
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '16
Lloji :
Ford Focus
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Spoiler
ID e produktit :
101243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Ford Focus 1.8 Sport. Vetura èshtè e po sa ardhur nga Zvicrra.E ka Kontrollen teknike te kryer ne Zvicerr dhe èshtè nè gjendje tè rregullt.
Vetura èshtè e pa doganuar, çmimi sipas marreveshjes.
Pèr informata me tè hollesishme na kontaktoni ne nr. tè tel./ viber /whatsapp +41 79 555 20 11.

email: bekim.gjoni@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Bekim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »