SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 tdi(i)kuqe 2003
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '15
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
28,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
101247
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje shum te mir .eshte kerr familjar dhe me te gjitha te mirat..bej nderrim me opel corsa reno clio etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpend
Skënderaj
044/049-292965 ose viber 044292965
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »