SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes pasat 2 - 1990
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '15
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1990
ID e produktit :
101266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pasat 2 karavan osht ne gjendje te mir rigjistrim ka edhe 6 muj 1.9 disel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besim
Pejë
049410794
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »