SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FIAT Grande Punto 1.9 JTD Multijet 88 KW
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '16
Lloji :
Fiat Grande Punto
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
173,520
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
101310
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FIAT Grande Punto 1.9 JTD Multijet 88 KW, Viti 12.2008 i Doganuar
Vetura eshte e importuar nga zvicrra me nje gjendje shume te mire si vizuele ashtu edhe mekanike. Vetura ka edhe librat e servisit ku garanton kilometrat e kaluara 173520 KM.

Opcionet -KlimaTronic,Radio CD Player, Senzora parkingu mbrapa, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Rregullim shpejtesie (Tempomat), , Kontroll Tractioni, Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik, 2 qelesa etj.

Cmimi - ( Me marrveshje ).
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869

.Facebook - www.facebook.com/AutosallonJONI 
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI..
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Joni
Ferizaj
044 116869
Rr. Driton Islami [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »