SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Per qeshtje krize
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
1,900,000
Motori (kubik) :
1300.00
Viti :
1989
ID e produktit :
101313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Per qeshtje krize
Informata rreth publikuesit
Valentino
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »