SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan CabStar 11m teleskom-korp
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2002
ID e produktit :
101319
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamioni eshte ne gjendje te rregullt, viti i prodhimit 2002, disel, qe 6 muaj i regjistruar ne KS dhe i doganuar. manovrimi me korpe behet nga korpa, ku gjithashtu mund te behet edhe ndezja dhe fikja e motorrit per kursim te karburanteve. Kilometra te kaluar 160000, me 800 ore pune.
Qmimi me marreveshje !
Informata rreth publikuesit
Nazmi
Gjilan
044244021
Perlepnic [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »