SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Reno megane 1.5 dizell Rks 1vit tplot
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '15
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2004
ID e produktit :
101334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Renault megane 1.5 dizell Rks 1vit me gjitha servisat e perfunduaraMe liber te servisitNe gjendje shum te mir tip tip I ruajtur si mrenda ashtu dhe jash Abs,klm,esp,bord compjuter Poashtu i posedoj edhe letrat e doganesNdrim i mundshem nese me konvenon Vlen te ceket se hipotek nuk osht Ju garantoj per dokumenta044-165-245 049800177

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fortesa
044165245 049800177
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »