SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes 250 dizel
Çmimi :
€990.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1986
ID e produktit :
101335
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes-Benz 250 Disell 1986 ngjyrë e kaltertë metalike regjistrimi i ka skaduar 02 05 2014 arsyja e shitjes është se pronari gjindet jashtë shtetitë. për ma shum info. thirrë në tel: 045 675 020

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ibadete
045675020
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »