SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW USHITT
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor '15
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1999
ID e produktit :
101336
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW 320 ne gjendje shum te mire teknike si dhe shum i rujtun si mrena ashtu edhe jasht.
Me 8 muj regjistrim RKS
posedon
Klima
Airbag
Srs
Esp
fellne te mira goma te mira dhe nuk ka nevoj per investim.
mund te kontaktoni ne viber +37744800076 dhe ipko 049155646Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
vsadulla
044800076
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »