SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
U shittRenault Twingo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
Lloji :
Renault Twingo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
125,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2009
ID e produktit :
101338
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Renault twingo sport edition
1.6 benz me klim.
ne gjendje perfekte 125000 te kaluara me garancion si dhe me liber servisi akumulator te ri.
Te gjitha serviset e kryera me rregull tek serviset e autorizuar te Reno.
E vozitun 1 dore. ska nevoj per asnje investim me te vogel. kontakto ne viber +37744800076 osePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
vsadulla
044800076
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »