SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi 80 1.6 turbo diesel
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '15
Lloji :
Audi 80
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
232
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
ID e produktit :
101346
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura është në gjendje të shkëlqyeshme, është shum e ruajtur i ka 4 goma të reja, jam pronar i makinës qe 9 vite hargjimet minimale shum të vogla, është e prodhuar në fund të 1990 ka të kaluara 232.000 për dokumente garantoj. Çmimi i diskutueshëm.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enver
Gjilan
044654751
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »