SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel zafira 2005
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '15
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
101351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shese opel zafir viti i prodhimit 2005 ,n gjende shum t rregullt,dizel ,1.9

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Ferizaj
044283605
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »