SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 tdi -02
Çmimi :
€5,100.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
101359
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 4 tdi 2002
regjistrimi i dyt ne kosov edhe nje vit regjistrim
ngjyra e zez metalike
4 dyer
goma 16 me fellne te veres
goma 16 te dimrit
esht ne gjendje te rregullt
i ka te gjitha serviset e kryera si jasht shtetit ashtu edhe ne kosov
rrypin dhemzor e ka te ndrrum komplet (set)
044 638 285 Valdrin Ramadani
Informata rreth publikuesit
Fehmi
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »