SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Motor Honda Shadow
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor '15
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
1992
ID e produktit :
101370
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motorin Honda Shadow 600cc me dy ulse ne gjendje shum te mir me tabela 04 mirepo rregjistrimi i ka skaduar. Per me shum informata kontaktoni: +37745243065 (viber,whatsapp)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jon
Prizren
045243065
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »