SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pikap 98
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Tjetër
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
Ekstra :
CD Player, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
101391
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pikap 98 tdi fave
disel 1.9
9 muaj regjistrim
nr tel: 045 659 392
ndrrim nuk bejm
Informata rreth publikuesit
Ramadan
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »