SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '16
Lloji :
Mercedes E 280
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
3200.00
Viti :
2004
ID e produktit :
101397
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes E-280Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
Prishtinë
044-595-886---049-171-173
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »