SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Astra-2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:46
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2008
ID e produktit :
101404
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra 2008 1.7 cdti 2008.ekranin LCD me bluetooth Aux CD mp3 navigacion tempomat gomat e veres dhe te dimrit te reja me 2 pare fellne klime 2 zonale regjistrim deri qeshor 2016 i ardhur nga zvicrra para 2 viteve me liber te servisit te kryera te Siqani
Informata rreth publikuesit
Atdhe
049457475
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »