SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Benz Vito 2007
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor '15
Lloji :
Mercedes Vito
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Viti :
2007
ID e produktit :
101411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Vito 109 CDIVITI I PRODHIMIT 2007Vetem 1 pronar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hikmeti
Prishtinë
049526491
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »