SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 2009 - 1.6 TDI*.
Çmimi :
€9,200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
138,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2009
ID e produktit :
101417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 6 1.6 DSG 2009*.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzoon
Pristina
044 954 693
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »