SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF V 1.9 Tdi RKS full
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
101423
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf v 1.9 tdi 6 shpejtsi fellna treja 17 coll klimatronik tempomat shum i ruajrun serviset komplet me liber rryp i dhemzor seti komplet

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Prizren
044647146
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »