SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
101424
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
per me shum info. 049273409
Informata rreth publikuesit
Mil
California City, California
044-424-510
dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »