SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen Opel Zafira me 7 ulese
Çmimi :
€6,499.00
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor '15
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
101427
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen Opel Zafira 1.9 CDTI me 7 ulese
Vetura eshte e ardhur prej Zvicrres me komplet historine e servisimit si ne Zvicerr poashtu edhe ne Kosove tek Rafuna.
Ka te nderruar rrypin dhembzor, Zamajacin, korpen, llamellen dhe drug lagerin - te gjitha te reja.
Vetura posedon Klime, ESP, tempomat, etj.
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »