SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet citroen c4 picasso pa motorr
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor '15
Lloji :
Citroën
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
154,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2007
ID e produktit :
101428
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen c4 picasso exclusive 1.6 hdi, 2007, automatik, tv, gps, etj...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erjon
Méru, Picardie, France
+33614930348
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »