SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet WV T4
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '15
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1992
ID e produktit :
101450
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet WV T4
Viti i prodhimit 1992
049327657 nr tel
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Therandë
049327657
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »