SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra GTS 1.9 diesel 2004
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '15
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218,000
Motori (kubik) :
1905.00
Viti :
2004
ID e produktit :
101452
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel vectra C GTS 1.9 diesel
Viti prodhimit 2004
218.000 km t`kalume
Ka regjistrim deri n`gusht 2016
Manual 6 shpejtsi
Shpenzime t`vogla ekonomike
Veturen mundeni mi pa mas ores 5 masdite
ose eventualisht vikend shtune dille .
Informata rreth publikuesit
lentim
Prishtinë
045 340 870
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »