SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RENAULT KANGO
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '15
Lloji :
Renault Kangoo
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
115,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
101510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shume te mire, posedon me mbyllje elektrike ,radio CD ,abs ,ulset shume te mira ,gomat vere &dimer dhe te gjitha pjeset tjera ,menje fjal esht gjendje shum te mire,poashtu vetem 115 000 te kaluara Rehoja esht ardhe nga gjermania qe 1 muaj poashtu ka 1 muaj se esht regjistrimi i par ne KOSOVË .Na kontaktoni ne 049 655-196 CDO dit perveq te djelave nga ora 10,00-23,00 . *********qmimi 2800 ose ndrim i mundshem me vetur Limuzin të vogel mirpres blers serjoz flm per mirkuptim.
Informata rreth publikuesit
lulinet
Prizren
049-655-196
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »