SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 2
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
500,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1987
ID e produktit :
101555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 2, 1.4 benzin ne gjendje shum te mir pa as ni grrith pa korozion nuk ka nevoj per investim qoft ne trap ashtu edhe karaseri, regjistrim i skaduar bejm edhe ndrrim. Per me shum shikoni fotot Info : 045-641-338 Viber : +37745641338

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
lumbardh
Prishtinë
045-641-338
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »