SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat i biza viti 2005 i 3400 e
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '15
Lloji :
Seat Ibiza
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
ID e produktit :
101569
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura esht shum ne xhendje te mir e rixhistruar , 044 226930 me ndrrim qmimi 3700 ePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arsim
Pristina
044226930
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »