SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Clio 1.2 Benzinë
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '15
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
101615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Clio 1.2 Benzinë ne gjendje shume te mire teknike dhe optike, qe 2 vite ne Kosove i ardhur nga Gjermania
- RKS deri me 16.09.2016
- Klime
- Komanda ne timon
- Xhama me rryme
- Dyer 4
- Benzinë - Plin ( Montuar ne Gjermani )
- Goma te reja M+S
- Karrige ISOFIX etj...
Kontakt Viber: +37745466644
Informata rreth publikuesit

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »