SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
ID e produktit :
101621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 2 ne gjendje shum te mir regjistrim deri ne qrshor 2016.
Pres bleres serioz
Nr: 044/49-851051Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Astrit
Drenas
044213796
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »