SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes veturen
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '16
Lloji :
Renault Scenic
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,600,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
101627
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen ose bej ndrrim
tel: 044 154 066
Informata rreth publikuesit
Vigan
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »