SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes golf 4 1.9TD(I) te kuqe
Çmimi :
€4,450.00
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,700,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
101651
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 1.9td(i) me 12muaj regjistrim me goma te reja M+S me klim prodhim zhvicrran regjistrimi i dyte ne kosov eshte ne gjendje shum te mir teknike si ne pamje te jashtme ashtu edhe ne motorr

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatlum
Gjilan
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »