SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf5
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
219
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
101686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjendje te rregullt edhe 11muj regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
alban
045532516
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »